יוניץ' - הדפסות עם טוויסט - על חשיבות המיתוג של עסק קטן
יוניץ - הדפסות עם טוויסט
אייקון טלפון - חייג אלינו
052-3696457
search5, search, magnifier, lookup, find
..
דף הבית >> טיפים ומאמרים >> על חשיבות המיתוג של עסק קטן

על חשיבות המיתוג של עסק קטן.

עסק קטן רוצה להיות עסק גדול, ולכן ישנה חשיבות גדולה במיתוג העסק, וזאת על מנת לתת ללקוחות שהם הגיעו למקום המכבד את עצמו, כך הם יכבדו את העסק ואת בעל העסק.
כאשר מגיע לקוח לפגישה במשרד או בקליניקה של העסק הקטן, הוא יביט על בעל העסק בצורה שונה לחלוטין באם תוגש לו כוס קפה בכוס קרטון חד פעמית, לעומת אותה כוס קפה אשר תוגש לו בספל קרמיקה, עם השם והלוגו של העסק, אשר תונח על תחתית עם הלוגו של העסק. העסק הקטן ייתפס בעיני הלקוח כעסק המכבד את עצמו, וכך גם הוא יתייחס אל העסק. 
כאשר בעל העסק הקטן מסתובב בין פגישה לפגישה עם חולצה עם הלוגו שלו ומספר הטלפון, יש סיכוי לא קטן שהאיש לידו יעצור אותו וישאל, או ירים אליו טלפון. בוודאי קרה לכם לא פעם כי עצרתם בעל עסק כזה או אחר לשאול אותו שאלה מקצועית, או אפילו לקבל ממנו הצעת מחיר, רק בגלל שראיתם על החולצה שלו או על המכונית שלו את העיסוק.

אצלנו ביוניץ' ניתן למתג את העסק שלכם במגוון דרכים, החל בחולצות, ספלים ותחתיות לספלים, מגבות ממותגות, כוסות טרמיות וכלה במגנים יחודיים לפלאפון שלכם, עם הלוגו שלכם, והכל הכל החל בכמות של פריט אחד בלבד, ובמחירים השווים לכל נפש.
כמובן שניתן לשים את הלוגו שלכם גם על עטים, כשי זול ללקוחות (אלף עטים עולים עם הדפסה צבעונית עולים החל משקל ארבעים לעט), שי אשר יזכיר להם אתכם בכל רגע נתון.
 
    קישור לערוץ של יוניץ בלינקדין קישור לערוץ של יוניץ ביוטיוב קישור לערוץ של יוניץ בפייסבוק
יוניץ' - הדפסות עם טוויסט
 
 
•   טלפון:  052-3696457
  דוא"ל:  office@Yonich.co.il
©