יוניץ' - הדפסות עם טוויסט - אודותינו
יוניץ - הדפסות עם טוויסט
אייקון טלפון - חייג אלינו
052-3696457
search5, search, magnifier, lookup, find
..

אודותינו

יוניץ' הוקמה על ידי יוני הכהן, מתוך מטרה למלא את החלל אשר היה קיים ביצירת הדפסים אישיים על מוצרים בכמויות קטנות. ביוניץ' מאמינים כי גם לקוח הרוצה לתת מתנה עם הדפס אישי, זכאי לעשות זאת במחיר השווה לכל נפש, תוך שהוא מקבל יחס אישי כמו לקוח המדפיס אלפי מוצרים.

גישה זאת הפכה את יוניץ' לאבן שואבת לעסקים קטנים, אשר ביקשו למתג את עצמם במחיר זול תוך שהם מקבלים יחס נפלא ואיכות ללא פשרות. היחס האישי הוביל את יוניץ' לעבוד מול מוסדות אקדמאיים ומול כוחות הביטחון אשר ממתגים אף הם את אלפי המוצרים שלהם אצל יוניץ'.

יוניץ' נמצאים בירושלים, אך נותנים שירות לכל רחבי הארץ. ניתן למצוא את המוצרים של יוניץ' מסתובבים בארץ, כאשר יוניץ' אף מייצאים לחו"ל את המוצרים המודפסים שלהם.

יוניץ' שמו לנגד עיניהם גם את קידומה של האמנות בארץ, ובעקבות כך נחתמו הסכמים עם מספר אמנים אשר יוניץ' מדפיסים את יצירותיהם על מגוון מוצרים.

יוניץ' עובדים עם תנועות הנוער, ומדפיסים עבורם את חולצות הטיולים, החולצות לטקסים ועוד מתנות רבות ואישיות אשר ניתנות למדריכים ולחניכים כאחד.

במסגרת תרבות הספורט, יוניץ' עובדים עם מאמני ריצה, ומדפיסים עבורם חולצות ריצה איכותיות הממותגות בלוגו קבוצות הריצה השונות.

אצל יוניץ' ניתן למצוא מגוון רחב של מתנות לכל אירוע, כגון חולצות לחתונה, לימי הולדת, ימי נישואין ולכל סיבה למסיבה אחרת, מגנים למגוון רחב מאוד של פלאפונים (חלקם ייחודיים בארץ), ספלים עם הקדשה ותודה, מתנות לגנים ולבתי ספר, מתנות מיוחדות לימי הולדת ועוד ועוד.
אנו עוסקים במיתוג, מתנות מיוחדות ואישיות הנותנות ערך מוסף גבוה ללקוחותינו.   אנו משרתים נאמנה ארגונים גדולים כקטנים ונהנים לתת יחס אישי גם ללקוחות הפרטיים שלנו.
אנו מדפיסים הכל על הכל, כמעט...
התקשרו אלינו עוד היום 0523696457
 
    קישור לערוץ של יוניץ בלינקדין קישור לערוץ של יוניץ ביוטיוב קישור לערוץ של יוניץ בפייסבוק
יוניץ' - הדפסות עם טוויסט
 
 
•   טלפון:  052-3696457
  דוא"ל:  office@Yonich.co.il
©