שיטות להדפסה על חולצות
יוניץ - הדפסות עם טוויסט
אייקון טלפון - חייג אלינו
052-3696457
search5, search, magnifier, lookup, find
..

שיטות להדפסה על חולצות

הדפסה איכותית על חולצות מתבצעת בשלוש שיטות עיקריות, אשר אנו עוסקים בהן:
DTF, סובלימציה, ודפוס משי.
ישנן שיטות נוספות, באמצעות מדבקות או באמצעות מדפסת המדפיסה ישירות על החולצה, אך או שהן לא מחזיקות מעמד על החולצות (מדבקות) או שהן יקרות מאוד (באמצעות מדפסת).

DTF היא שיטה חדשנית בה מדפיסים על שקף את הגרפיקה, כאשר מאחורי הגרפיקה ישנו רקע לבן. לאחר ההדפסה, מפזרים אבקה על ההדפסה, אבקה הנדבקת אך ורק לצבע שיצא מהמדפסת ולאחר שמחממים את האבקה, היא הופכת להיות חומר הדבקה. את השקף מניחים על החולצות ובאמצעות מכבש חום למספר שניות, הגרפיקה עוברת לחולצה ונשארת עליה גם לאחר מספר רב של כביסות. היות ומאחורי הגרפיקה הודפס רקע לבן, השיטה מתאימה גם להדפסים צבעוניים על חולצות כהות, בכל מגוון סוגי הבדים.

הסובלימציה היא שיטה בה עוברת הגרפיקה במלואה ונטמעת בסיבי החולצה, כך שההדפס לא יורד מהחולצה, גם לאחר כביסות רבות. זאת שיטה מעולה להדפסת תמונה מלאה על חולצות. בסובלימציה ניתן להשתמש בקלות כאשר רוצים מגוון רחב של הדפסים שונים על חולצות, או כאשר עושים חולצות בכמות קטנה. סובלימציה לא ניתן לעשות על חולצות כותנה, אלא רק על חולצות סינטטיות או חולצות דרייפיט בצבע לבן או בצבעים בהירים.

דפוס משי הינה שיטה ותיקה מאוד להדפסה על חולצות. יוצרים מעין "גלופה", מניחים אותה על החולצה וצובעים בצבע את החולצה. לאחר מכן מכניסים את החולצה לתנור לייבוש הצבע והטמעתו בחולצה. ההדפסים לא יורדים בקלות מהחולצות, אלא לאחר מספר מאות של כביסות.
החיסרון של השיטה הוא שלכל צבע ולכל גודל הדפס יש צורך בהכנת גלופה נפרדת ולכן מומלץ להשתמש בשיטה זאת בהכנת כמות גדולה של חולצות. 
 
 
    קישור לערוץ של יוניץ בלינקדין קישור לערוץ של יוניץ ביוטיוב קישור לערוץ של יוניץ בפייסבוק
יוניץ' - הדפסות עם טוויסט
 
 
•   טלפון:  052-3696457
  דוא"ל:  office@Yonich.co.il
©